Lépj közelebb
Nem harapunk nagyot
• • • • • • • • • • •
Ádáz harcok dúlnak a békés élet színfalai mögött. Hosszú évszázadokon átívelő harcok, melyeket nem mi vívunk, nem emberek emberekkel. Nem anyagi javakért, ásványkincsekért, szabad területekért, tiszta vízért, hatalomért. Egyszerű halandóknak álcázott emberfeletti lények mindennapos, vérgőzös küzdelme ez, melynek tudtunk nélkül mi magunk vagyunk hús-vér díjai. Némelyek számára az ereinkben futó életesszencia, a fizikai testünk szolgáltatta táplálékforrás, míg másoknak a lelkünk,a benne fodrozódó érzelemhullámok jelentik a zsákmányt. Fiatalságodra, ártatlanságodra, erényeidre, bűneidre éheznek, lerágnak, lenyúznak rólad mindent behabzsolnak, felfalnak, kiszürcsölnek, elemésztenek.Itt sosem lehetsz biztonságban. Ha bátornak hiszed magad, lépj közelebb és engedd, hogy körülvegyen a Sötétség.
• • • • • • • • • • •
Karakternév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Suttogó hangok
Az utolsó posztok

•• Another way out ••
Vas. Szept. 11, 2016 11:35 pm
Adam Terach
•• Hell Or Heaven ••
Szer. Szept. 07, 2016 7:35 pm
Vendég
•• Avatarfoglalás ••
Pént. Május 27, 2016 9:05 pm
Alexander Warlow
•• Riggins bár ••
Vas. Feb. 21, 2016 11:12 pm
Marilyn Scarlett Revedune
•• Riggon's Bar ••
Szomb. Feb. 13, 2016 7:18 pm
Marilyn Scarlett Revedune
Pént. Jan. 29, 2016 7:04 am
Vendég
•• Skulduggery ••
Hétf. Jan. 04, 2016 4:57 pm
Vendég
•• Jocelyn & Owen ••
Szer. Dec. 09, 2015 1:35 am
Owen N. Woods
Szomb. Nov. 28, 2015 7:15 pm
Vendég
Kedd Nov. 10, 2015 7:41 pm
Vendég
Chatbox fal
Beszélgess és üzenj
Visszhangzó léptek
Az oldalon tartózkodók

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (26 fő) Kedd Júl. 07, 2015 4:38 pm-kor volt itt.
Fórum
Fajok nyilvántartója
az oldal statisztikája
Faj
Férfi
•• Angyal
1
1
•• Nephilim
0
3
•• Démon
0
3
•• Scarba
1
1
•• Succubus
1
0
•• Vérmacska
5
1
•• Lycan
0
5
•• Vérbestia
1
0
•• Wicca
4
2
•• Vámpír
0
7
•• Dhámpír
4
0
•• Halandó
8
3
•• Jáger
7
5
•• Spiritiszta
2
0

Megosztás
 

 Kapcsolatok hálója


Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kéjdémon
Better pray for hell
Hector Nikolai Phoenix
Hector Nikolai Phoenix
The monsters among us

Második avatárkép : Kapcsolatok hálója QM2bSXF
Gif : Kapcsolatok hálója Tumblr_mwy52xXQS71s97azko4_250

Titulus : a different kind of monster
Idézet : A hatalom abban rejlik, hogy az emberi lelkeket darabokra tépjük, s aztán olyan új alakba rakjuk össze, amilyenbe akarjuk.
Faj : Démon
Posztok száma : 204
User neve : Anonymus
Speciális képesség : Sok különleges képességem van
Rang : Tisztavérű
Kor : 1217 éves
Születési hely : Angolhon
Foglalkozás : Üzletember
Családi állapot : Nőtlen
Vonal : Kapcsolatok hálója 3rZvgf4
Tartózkodási hely : New York city
Avatár : Michael Fassbender
Csatlakozás : 2015. May. 07.
Gif2 : Kapcsolatok hálója Tumblr_inline_nspbioHbF11tw6r8m_500

Kapcsolatok hálója Empty



Kapcsolatok hálója   Vas. Jún. 21, 2015 1:24 pm


Kapcsolatok hálója
Kötődj te is egy NJK-hoz!

Az oldalon lehetőség van arra, hogy a karakteredet egy Nem Játékos Karakterhez fűzd. Ők az oldal vezetői, szinte bárkivel kapcsolatban állhatnak valamilyen módon, hiszen igen ismert személyekről van szó. Az alábbi generátor segítségével te is kapcsolatba kerülhetsz az adott vezetővel. Lehetsz a legkedvesebb barátja, netán az ellensége, vagy a szeretője, akihez igen szoros viszony fűzi. Rokoni szálak is kijátszhatóak, azonban arra törekedj mindig, hogy a választott NJK-hoz olyan viszony fűzzön, mely belefér az Ő leírásába. A staff minden alkalommal leellenőrzi az itt feladott kapcsolatot, és amennyiben úgy ítéli, hogy reális a leírakhoz, beteszi azt az adott NJK leírásához.

:redfelk:  Ha egy vezetőhöz már túl sok rokon vagy szerető kapcsolódik már, a staffnak jogában áll a kapcsolatot megvétózni. Éppen ezért törekedj arra, hogy olyanhoz kötődj, akinél még nem látsz túl sok kapcsolatot.




Worsening souls frpg
The Monsters among us
Vissza az elejére Go down
https://worsening-souls.hungarianforum.com
Vérmacska
Where my demons hide
Alice Dasan
Alice Dasan
The monsters among us

Második avatárkép : Kapcsolatok hálója 1435308759-vetvypn
Gif : The monsters among us

Titulus : Little Kitty
Idézet : She goin' through the club looking for a good time / Gonna make that, shake that money on a dime / Don't need a sugar daddy, she can work it just fine / Up on the table, she'll be dancing all night
Faj : Vértigris
Posztok száma : 108
User neve : Szöszi
Speciális képesség : Egekben a cukiságfaktorom?
Rang : Dasan
Kor : 125
Születési hely : New York
Foglalkozás : Burlesque táncos
Családi állapot : hajadon
Vonal : Kapcsolatok hálója 3rZvgf4
Tartózkodási hely : New York
Avatár : Candice Swanepoel
Csatlakozás : 2015. May. 31.
Gif2 : Kapcsolatok hálója Tumblr_mfho9otM4g1s06dewo1_500

Kapcsolatok hálója Empty



Re: Kapcsolatok hálója   Csüt. Jún. 25, 2015 9:10 pm


Rallcho Dasan
Alice Dasan • Lány | Családtag
Ki is ő nekem? Ő az apám. Nem mondhatnám, hogy olyan nagy szerelem gyerek lettem volna nekik. Inkább fogalmazzunk úgy, hogy becsúsztam és meg lettem tartva. Apámmal találkoztunk már párszor, a nevén vagyok, azaz én is Dasan vagyok, de ezen túl nem túl sok a kapcsolatunk. Vagyis, ha pontosítani szeretnék, akkor nem az az idilli apa-lánya kapcsolat a miénk. De nem is érzem ennek a hiányát. Mint Alfa elérhető, mint apa, sosem lesz olyan, mint amire minden lány vágyik, de nem bánom. Ha bajban vagyok és kérem, hogy segítsen, nem hagyja, hogy kiteregessék szőnyegnek a gereznám, de nem is dicsér meg érte, hogy belekerültem a pácba. Kimenti a seggem és utána jobbra el. Néha meglátogatom, mikor nincs benne semmi komoly dologban és próbálok vele ismerkedni, beszélgetni. Néha sikerül, de van, amikor nem, olyankor tudom, hol van az ajtó. Szóval, van is meg nincs is nekem. De nem bánom, ha kell azért nem hagy pácban, de nem is babusgat. Arra ott vannak mások. Összegezve, a vér összeköt bennünket, de egymástól függetlenek vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Angyal
I wanna save the light
Sebastian Aaron LeBeau
Sebastian Aaron LeBeau
The monsters among us

Második avatárkép : The angels are among us
Gif : The angels are among us

Titulus : Patient Teacher
Idézet : Mindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog

Faj : Angyal
Posztok száma : 27
User neve : Azuriel
Speciális képesség : Mosoly és tekintet
Rang : Hatalmas
Kor : 1785 év
Születési hely : Felemeltek
Foglalkozás : Nyomozó
Családi állapot : Nőtlen
Vonal : Kapcsolatok hálója 3rZvgf4
Tartózkodási hely : Ahol épp kedvem tartja
Avatár : Sean O'Pry
Csatlakozás : 2015. Jul. 10.
Gif2 : I see you.

Kapcsolatok hálója Empty



Re: Kapcsolatok hálója   Csüt. Júl. 16, 2015 9:00 pm


Gabriel
Azuriel • Bizalmas - Jobb kéz
1785 évvel ezelőtt éppen tó, Gabriel ült a tanács élén. Titokzatos a mai napig nem közölte velem, hogy miért ő maga emelt fel engem a "porból" Miért találtattam érdemesnek a bizalmára Figyelemmel kísérte a fejlődésemet, és időnként meg is látogatott, tanácsokkal látott el, a távolból terelt de sosem látványosan. Hiszen, meg kellett tapasztalnom az új életemet. Tanulékony voltam mindig is, aztán amikor már tudtam bánni a szárnyaimmal, ő maga tanított a harcra, tőle kapom a mai napig a fegyvereimet, és olykor olyan témákat is megoszt velem, s vitatunk meg, amelyről nem is igen szabadna tudnom. Becsben tartom ezt az idők folyamán kialakult barátságot, ha komolyabb feladat van a halandókkal kapcsolatban az elsők egyike vagyok, akik az ő parancsára a mennek és segítenek, végre hajtják a feladatot. A mai napig együtt gyakorolunk, és figyeljük együtt az embereket. Szemet hunysz afelett a tény felett, hogy olykor anyámat és a feleségemet nézem a távolból, itt a mennyekben, hiszen sejtem, kezdem sejteni, hogy akkor azért választott maga mellé, mert még úgy is kiegyensúlyozott voltam, tiszta, mert nemes célért küzdöttem, a csatamezőn a családom halála után, még akkor is ha ti tudtátok, hogy mi lesz a csata végkimenetele, Róma győzelme, s terjeszkedése. Időnként elhív magával komolyabb feladatok ellátására is. Elsősorban az ő érdekeidet képviselem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
The monsters among us


Kapcsolatok hálója Empty



Re: Kapcsolatok hálója   


Vissza az elejére Go down
 
Kapcsolatok hálója
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
▲ WORSENING SOULS :: 01. Welcome to Worsening Souls
Az oldal általános leírása és a tudnivalók
 :: Njk karakterek
-