Lépj közelebb
Nem harapunk nagyot
• • • • • • • • • • •
Ádáz harcok dúlnak a békés élet színfalai mögött. Hosszú évszázadokon átívelő harcok, melyeket nem mi vívunk, nem emberek emberekkel. Nem anyagi javakért, ásványkincsekért, szabad területekért, tiszta vízért, hatalomért. Egyszerű halandóknak álcázott emberfeletti lények mindennapos, vérgőzös küzdelme ez, melynek tudtunk nélkül mi magunk vagyunk hús-vér díjai. Némelyek számára az ereinkben futó életesszencia, a fizikai testünk szolgáltatta táplálékforrás, míg másoknak a lelkünk,a benne fodrozódó érzelemhullámok jelentik a zsákmányt. Fiatalságodra, ártatlanságodra, erényeidre, bűneidre éheznek, lerágnak, lenyúznak rólad mindent behabzsolnak, felfalnak, kiszürcsölnek, elemésztenek.Itt sosem lehetsz biztonságban. Ha bátornak hiszed magad, lépj közelebb és engedd, hogy körülvegyen a Sötétség.
• • • • • • • • • • •
Karakternév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Suttogó hangok
Az utolsó posztok

•• Another way out ••
Vas. Szept. 11, 2016 11:35 pm
Adam Terach
•• Hell Or Heaven ••
Szer. Szept. 07, 2016 7:35 pm
Vendég
•• Avatarfoglalás ••
Pént. Május 27, 2016 9:05 pm
Alexander Warlow
•• Riggins bár ••
Vas. Feb. 21, 2016 11:12 pm
Marilyn Scarlett Revedune
•• Riggon's Bar ••
Szomb. Feb. 13, 2016 7:18 pm
Marilyn Scarlett Revedune
Pént. Jan. 29, 2016 7:04 am
Vendég
•• Skulduggery ••
Hétf. Jan. 04, 2016 4:57 pm
Vendég
•• Jocelyn & Owen ••
Szer. Dec. 09, 2015 1:35 am
Owen N. Woods
Szomb. Nov. 28, 2015 7:15 pm
Vendég
Kedd Nov. 10, 2015 7:41 pm
Vendég
Chatbox fal
Beszélgess és üzenj
Visszhangzó léptek
Az oldalon tartózkodók

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (26 fő) Kedd Júl. 07, 2015 4:38 pm-kor volt itt.
Fórum
Fajok nyilvántartója
az oldal statisztikája
Faj
Férfi
•• Angyal
1
1
•• Nephilim
0
3
•• Démon
0
3
•• Scarba
1
1
•• Succubus
1
0
•• Vérmacska
5
1
•• Lycan
0
5
•• Vérbestia
1
0
•• Wicca
4
2
•• Vámpír
0
7
•• Dhámpír
4
0
•• Halandó
8
3
•• Jáger
7
5
•• Spiritiszta
2
0

Megosztás
 

 Jocelyn & Owen


Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Halandó
Running for our lives
Owen N. Woods
Owen N. Woods
The monsters among us

Második avatárkép : Jocelyn & Owen Br5
Gif : The monsters among us

Titulus : xx Thirty triple.
Idézet : Ha dühös vagy a kölyködre, akkor leküldheted egy futball klubba, hogy nose tackle-t faragjanak belőle, vagy kiküldheted az autópályára játszani. A kettő között nincs nagy különbség.
Faj : xx Halandó
Posztok száma : 7
User neve : xx K.
Speciális képesség : xx Remekül bánok a labdával.
Rang : -
Kor : xx 43
Születési hely : xx USA, Connecticut, Bridgeport.
Foglalkozás : xx Hivatásos football- játékos: New York Giants irányítója.
Családi állapot : xx Nőtlen.
Vonal : Jocelyn & Owen 3rZvgf4
Tartózkodási hely : xx Általában New York.
Avatár : xx Brad Pitt
Csatlakozás : 2015. Jul. 21.
Gif2 : Jocelyn & Owen Tumblr_inline_nqsizzspy11ro4fjb_500

Jocelyn & Owen Empty



Jocelyn & Owen   Szomb. Aug. 08, 2015 4:15 am


Honey, honey, honey ♥
Jocelyn & Owen
xxx
I love you.
M érges vagyok. Kimondhatatlanul mérges. Ha most a tükörbe néznék, biztos vagyok benne, hogy tejfehér bőröm sötét lilában játszana az indulattól ami megkörnyékezett. Alig bírom megzabolázni a bennem tomboló haragot. Tudom, hogy hova fog vezetni az első utam… kedves egy szem lányom édesanyjához. Azt hiszem tartozik egy magyarázattal, egy igen fontos magyarázattal. Hát ezt hogy képzelte, hogy képzelték mind a ketten? Az én tudtomon kívül képesek voltak befogadni azt a taknyos kölyköt! Hát hogyan képzelték? És….. Jocelyn, hova a fenébe tette az eszét? Nem mintha elő akarnám venni, természetesen baromi jogosan, de nem mintha elő akarnám venni, hogy az én lányom, meg az én házam kezdetű beszélgetéseket. Mert abból sosem sül ki semmi jó, hiszen tény, hogy a ház az enyém, vagy volt az enyém, hivatalosan már nem az, Jocelyn nevére írattam. Nem akarom, hogy ő vagy a lányom bármiben is hiányzott szenvedjenek, számomra ők a legfontosabbak. Nála jobb anyát nem is ismerek a világon, talán elfogult vagyok, több szempontból is. Amikor kiderült, hogy Joce terhes lett eszünkbe sem jutott, hogy elvetessük, olyan természetesnek tűnt, hogy megtartsuk, és habár ez egy diákszerelemként indult, tudjátok még a gimiben, az a fajta szerelem ami lángra lobban, és azt hiszed maximum az utolsó évig tart ki a lángja. A minénk nem ilyen. Volt. Már az első évben tudtam, hogy ő kell nekem, mindenféleképpen, bármit megtettem volna érte. Az az igazság, hogy elmúltam harminc éves, de az életemben most is ugyan azok a szerelmek jelentenek valamit, mint annak idején. A foci, a lét elemem, az életem, imádom, ha nem focizhatnék azt hiszem meghibbannék, nem is tudom mit kezdenék az életemmel, nem tudnék másból megélni, csakis ebből, és mivel értek ehhez, és az ország egyik legjobb csapatában vagyok irányító, elég jól hozza a pénzt a konyhára. New York egyik jó környékén vettem házat, ami most Jocet és alányomat illeti, búsásan fizetek gyerektartást, valamint a hölgy is kap ilyen havi járadékot, mintha elváltunk volna, kár, hogy sose jegyeztem el. E mellett minden héten elviszem Beckyt a jó meccsekre, már amikor nem játszom, és vásárolni, imádok a lányommal lógni. Joce-nál és a focinál már csak őt imádom jobban. Hálát adok az égnek amiért egy ilyen remek lányt kaphattam, mát lassan betölti a tizenhetet, még sem érdeklik a fiúk, sem a bulizgatás, nem az a legfontosabb, hogy lejáratva magát olcsó partikra járjon és hulla részegre igya magát. Sokkal inkább érdekli a foci, az írás, a fényképezés, és az olvasás. Tudom mekkora szerencsém van, a mellett okos és talpraesett, érett gondolkodású. Azt hiszem ennek nagy érdeme az édesanyja munkáját dicséri, hiszen ő nevelte idáig. Természetesen én is besegítettem, csak én nem mindig tudtam ott lenni, pláne amikor külön mentünk. Tulajdonképpen nem is értem az okát, az az igazság, mert én egyszerűen imádom, még mindig olyan hévvel gondolok rá, mint az első napon. Amiről ő mit sem tud, azt hiszi, hogy már rég nem vagyok belé szerelmes, sajnos akkoriban sok hibát követtem el, fiatalabb voltam, de nem bánok semmit az életemben, legfőképpen őket nem bánom. Pár hétre el kellett mennem Texasba, erre mire vissza érek és gondoltam meglátogatom a kislányomat, beköszönök neki, elhívtam volna őket vacsorára. Amikor is azzal a ténnyel kell szembesülnöm, hogy a vendégszobában, ami olykor most már az enyém szokott lenni… elfoglalták. Még hozzá nem más mint a szomszéd srác. Becky próbálta elmagyarázni a dolgot, de az az igazság nem sokat értettem belőle, csak, hogy hajléktalan lett és Jocelyn szíve megesett rajta a lányom könyörgésére és befogadták. Hát mi az én házam valami jótékony intézmény, vagy mi a franc??? Először is az a fiú huszonnégy éves, és nem tetszik, hogy egy házban tartózkodik a tinédzser korú lányommal, ráadásul ismerem, hiszen a szomszédban laktak, túl jól ismerem. Focista, tehát tudom milyen egy szemét alak, főleg ebben a korban, a lányokat csak arra használják, hogy újabb vonal legyen a füzetükben amit kipipálhatnak az ezt is megdöntöttem mondat alatt. Szóval nem, egyáltalán nem tetszik, és a hölgy tartozik egy vallomással. Ráadásul mi a francért nem szólt nekem erről senki sem? Mérgesen pattanok ki a kocsimból, szívesen rágyújtanék, de mielőbb beszélnem kell a lányom anyjával. Indulatosan rontok be az ajtón, egy rendőr megakarna akadályozni abban, hogy előre siessek, de amikor fel ismer a tv-ből, felragyog az arca. Nem törődöm vele, és Joce asztalához igyekszem, valamint azzal sem foglalkozva, hogy ki lát vagy hal.
-Ezt mégis hogy képzelted? És mi az, hogy senki sem szól nekem arról, hogy a házamba van fogadva egy szexmániákus kölyök? Miért így kell megtudnom? Azonnal el kell takarodnia onnan, mielőtt a lányom nem lesz szűz!- sziszegem mérgesen ahogy megállok a mahagóni színű asztal előtt határozottan, nefelejcskék lélektükreimből szinte sugárzik a megfékezhetetlen düh.

Készítette Hector
Vissza az elejére Go down
Halandó
Running for our lives
Jocelyn Hart
Jocelyn Hart
The monsters among us

Második avatárkép : Jocelyn & Owen UMv5hxZ
Gif : There is a spark in your centre that is piercing me in.

Titulus : Wonder Woman
Idézet : We call ships 'she'. We call our war machines 'women'. We compare women to black widows and vipers. And you're going to tell me it's not 'lady-like' to scream, to take up space, to fight and demand respect and do whatever the hell I want. You've looked at nuclear bombs and been so in awe that you could only name them after women. Don't try to down-play my power.
Faj : Mortal.
Posztok száma : 6
User neve : Evil Queen.
Speciális képesség : I can live on coffee only.
Rang : Homicide det.
Kor : 40
Születési hely : USA; L.A.
Foglalkozás : Detective; NYPD.
Családi állapot : Single mother.
Vonal : Jocelyn & Owen 3rZvgf4
Tartózkodási hely : New York.
Avatár : Angelina Jolie.
Csatlakozás : 2015. Jul. 21.
Gif2 : Fear always had an attractive side.

Jocelyn & Owen Empty



Re: Jocelyn & Owen   Vas. Szept. 20, 2015 2:40 pm




Dancin' around the lies we tell.
Owen & Jocelyn

Egy újabb nap az őrsön, nem meglepő módon. Tegnap éjszaka-, vagy talán már ma hajnalban, befutott egy újabb, kegyetlen gyilkossági ügy, én pedig, annak ellenére, hogy a kapitány hazaküldött, maradtam. Szinte azonnal a helyszínre rohantam, két társammal egyetemben, akikkel már jó pár éve-, egészen pontosan a rendőrséghez bekerülésem óta együtt dolgozunk az ügyeken. Mindannyian az egyetemről frissen kikerült újoncok voltunk, és együtt éltük túl az első éveket, majd rázódtunk bele a nyomozó lét mibenlétébe. Együtt láttuk az első hullánkat, és együtt beszéltünk először a korboncnokkal. Együtt követtük a tettesre utaló nyomokat, beszéltünk az áldozat hozzátartozóival, barátaival, munkatársaival. Együtt hallgattuk ki a lehetséges gyanúsítottakat, és végül együtt kaptuk el a valódi gyilkost, és juttattuk a rácsok mögé, a hűvösre.
Tökéletesen összecsiszolódtunk a fiúkkal. Pedig eleinte nem szívleltem őket, hiszen lenéztek. Csak a dögös, jelvényes bigét látták bennem, mígnem megmutattam nekik, hogy minden külsőség ellenére okos vagyok, jól lövök, és nem úgy ütök, mint egy havibajos kislány. Jól ismerjük egymást, mi hárman, minden hibánkkal és erényünkkel együtt. Tudjuk, hogy milyen kávét iszik a másik kettő, és ismerjük egymás családi hátterét. Így azt is tudják, hogy az exem a híres focista, Owen Woods, és, hogy van egy csodálatos lányom, Bex – akiket szintén, személyesen ismernek -, és, hogy nem állok éppen a családi életem magaslatán.
Megosztottam velük azt is, hogy a szomszéd család meghalt, egyetlen tagját kivéve, egy huszonéves fiút (férfit?), akit befogadtam. Ők figyelmeztettek, hogy ennek nem biztos, hogy jó vége lesz, arra célozgatva, hogy van egy kamasz lányom, aki bizony éppen abban a korban van, hogy fiúznia kell. Én pedig kijavítottam őket, hogy a lányom nem olyan. Az én egyetlen, kicsi kincsem nem olyan lány, mint a többiek, neki nem a pasizás az első, hanem a tanulás, és a jövője – épp úgy, mint nekem volt.
Aztán röhögcsélve hozzátették, hogy nézzem meg, hol vagyok most, ami miatt jól vállon boxoltam mindkettőt, és a tudomásukra adtam, hogy örüljenek, hogy csak ennyit kaptak. És persze néminemű női sértődöttséget, hiszen annak ellenére, hogy nem feltétlenül vagyok tipikus picsa, a női nemre jellemző viperanyelvvel engem is megáldott a sors. Szóval még vagy egy hétig szívtam a vérüket, és a lehető legközönyösebben viseltettem irányukba. Még kávét is ’elfelejtettem’ venni nekik. Hopsz.
De mostanra minden visszaállt a régi kerékvágásba, mivel biztosítottam őket a felől, hogy nem történt meg az, amire gondoltak, amire figyelmeztettek.
És nagyobbat nem is tévedhettem volna.
Arról a bizonyos esetről, amit még én magam sem merek nevén nevezni, a társaim nem tudnak, mivel valószínűleg körberöhögnének, és jól az orrom alá dörgölnék, hogy ők bizony megmondták. Én pedig kénytelen lennék bemosni nekik kettőt-kettőt, egy székkel. Kétszer – tehát összességében négyszer húznék be nekik, koponyánként. Nem mellesleg, azt leszámítva, hogy Bex kijelentette, megtartja a gyereket, rám nézve ez eléggé kínos. Nem az eset, maga, hanem a hanyagságom. Mikor megtudtam, hogy mi történt közte, és Tim között, magamat okoltam. Nem haragudtam Beccára, és Timre, sokkal inkább magamra. Na, jó, Timre igenis haragudtam, hiszen vigyáznia kellett volna a kislányomra! Ellenben azt is elismerem, hogy nekem nem kevésbé kellett volna vigyáznom Becky-re. Oh, istenem, akkora egy idióta barom vagyok, amilyet még föld nem hordott a hátán előttem... szégyellem is magamat e miatt eléggé. Owen még nem is tud róla, ahogy Timről sem szóltam neki. Azt gondoltam, a helyzet átmeneti lesz csak, vagy legalábbis rövidebb ideig lakik majd nálunk.
De nem... Tim most már a lányom gyerekének – még gondolatban is képtelen vagyok kimondani, hogy az 'unokámnak' – az apja. Most már erősebb kötelék és kapocs van közöttük, mint egy ostoba házassági szerződés. Nem tudom, hogy most mitévő legyek...? Azt tudom csak, hogy azt kell tennem, ami a legjobb a lányomnak, ami az abortusz lenne, de pont én lóbáljam fölötte-, és a magzat fölött Damoklész kardját? Pont én ítélkezzek fölöttük, annak ellenére is, hogy én vagyok az anyja, én, aki szintén fiatal anya voltam egykoron?
Nem. Én segíteni akarok a lányomnak, és úgy hiszem, azzal okoznám neki a legkevesebb maradandó lelki sérülést, vagy traumát, ha nem veszem el tőle a gyerekét, ha meg akarja tartani... de, mégis, olyan helytelennek tűnik ez az egész.
Senki sem tud róla, csak Bex, Tim és én. Illene Owent is beavatni a dolgok állásába, de ő még azt sem tudja, hogy a fiú (férfi?!) nálunk lakik. Nem tudom, hol kezdjem, és mit mondjak neki, és mikor kellene mindenbe beavatnom. Talán jobb lenne, ha első körben kivennék egy szabadnapot, főzőcskéznék, és meghívnám vacsorára az exemet – életem szerelmét! -, ahol is találkozhatna Timmel, és a tudatára hoznánk, hogy nálunk lakik egy ideig.
Aztán, pár hét múlva újabb agyvérzést kaphatna, amikor azt is elmondanánk neki, hogy Becca terhes, Tim az apa, és a baba marad – vagy jön, mindegy is, a lényeg ugyanaz. A gondolatra újfent, immár ezredik alkalommal szorul öklömnyire a gyomrom. Muszáj a munkára koncentrálnom, szóval visszatérek a jegyzeteimhez, és újraindítom a laptopon a gyilkosság helyszínéhez közel álló antikvitás, utcafrontra néző kameráját, amin látszik valami az esetből – nem sok, de kevés.
Bamm.
A falnak csapódva nyílik a gyilkossági szintjének kétszárnyú ajtaja, mire hirtelen kapom oda fejemet, és kit látnak szemeim? Hát persze, hogy a csupán gondolatban emlegetett szamarat!
És dühös. Oh, nagyon is dühös. Az ajtón való berobbanása erről árulkodik, és most, hogy nézem, amint felém tart, elnyújtott léptekkel, feszes testtartással, megbizonyosodok róla. Arcát kémlelem, tekintetét keresem.
A társaim előbb összenéznek, majd felváltva pillognak Owenre, és rám, mint halak a szatyorban, vagy, mint két szende szűz, azt sem tudják zavarukban, hogy hányadikán van elseje, mozdulni sem mernek, nem, hogy közbeszólni, vagy elsunnyogni a légterünkből.
- Először is, nyugodj meg – nézek körbe a tágas, fényes helyiségben, és jövök rá, hogy nem csak a szomszédos asztaloknál ülő társaim figyelnek minket, hanem egészen konkrétan mindenki. Néhányan még a privát irodáik ajtaját is kinyitották, hogy kilessenek-, kihallgatózzanak rajta. – Örülnék, ha nem járatnál le a munkahelyemen – sziszegem, és azonnal felállok a kényelmesnek is nevezhető székemből, és megkerülve az asztalt, Owenbe karolok, és viszem (vonszolom, rángatom, húzom, cibálom?) egyenesen a kávézó felé.
Belépve a kevésbé tágas helyiségbe becsukom magunk mögött az ajtót, és leeresztem a reluxát az ablakán, hogy senki ne lehessen még csak szemtanúja sem a néma veszekedésünknek. Nem kell az ingyen cirkusz a népnek, én azt mondom – és most kávé sem, ha jót akarnak.
Az ablaktalan helyiségben így most félhomály van, szóval fel kell kapcsolnom az önkiszolgáló pult felett a lámpák sorát.
- Ülj le – intek fejemmel a dohányzóasztal felé, ami körül-mellett fotelek és egy kanapé van. – Főzök kávét, és mindent megbeszélünk egy bögre feketeleves mellett, amint lehiggadtál, mert nem vagyok hajlandó veszekedni és kiabálni veled – pedig lesz itt még ordibálás, úgy érzem, ha kiderül, hogy a lányunk terhes. Jaj.
És ezzel a pulthoz lépek, nyugalmat erőltetve magamra, és leveszek az egyik szekrényből két fehér bögrét, amik a New Yorki rendőrség emblémájával vannak ellátva. A fiókból egy doboz cigaretta kerül elő, és azt magamhoz véve, egy hamutál társaságában, immár a füstelszívót is bekapcsolva, fordulok Woods felé. Pontosan tudom, hogy szereti a kávét, tehát úgy csinálom meg, és míg fő a koffeinbomba, mellé telepszem – mivel remélem, egyszer az életben hallgatott rám, és a kanapén ül már.
- Tudnod kell, hogy Tim szülei, és a húga meghaltak – kezdem a rideg valósággal, és kínálom meg egy szál cigarettával, majd én is veszek egy szálat. – Nem hagyhattam, hogy szerencsétlen kölyök az utcára kerüljön, Owen – nézek a férfi lélektükreibe, és próbálom meggyőzni arról, hogy ennek így kellett lennie, ez a helyes. – Nem fogom kidobni a lakásból – tényként közlöm. – Ha ott akarsz aludni, majd kiköltözök a kanapéra – vonok vállat, a halálrúdba szívva. Nem, mintha ellene lennék, hogy együtt aludjunk (aludjunk!), de ezt nyilván nem kötöm az orrára. Különben is, most nem rólunk van szó.
- És honnan a francból veszed, hogy szex mániás? Mert focista? Ne magadból indulj ki – nevetek halkan és keserédesen, oldalba bökve könyökömmel a férfit. – Sajnálom, hogy nem szóltam róla, de hirtelen döntés volt – pöckölöm a tálba a cigaretta hamvadó végét.
Nem ígérem, hogy nem lesz semmi baj, mert a krach máris beütött... már csak azt kellene kitalálnom, de kurva gyorsan, hogy ezt mégis hogyan adagoljam be Owennek, hogy ne akarja azonnal letépni a fejét szerencsétlen srácnak.

Words: 1 328 | Music: Team. | Note: We're on each other's team. ♥

Készítette Hector

Vissza az elejére Go down
Halandó
Running for our lives
Owen N. Woods
Owen N. Woods
The monsters among us

Második avatárkép : Jocelyn & Owen Br5
Gif : The monsters among us

Titulus : xx Thirty triple.
Idézet : Ha dühös vagy a kölyködre, akkor leküldheted egy futball klubba, hogy nose tackle-t faragjanak belőle, vagy kiküldheted az autópályára játszani. A kettő között nincs nagy különbség.
Faj : xx Halandó
Posztok száma : 7
User neve : xx K.
Speciális képesség : xx Remekül bánok a labdával.
Rang : -
Kor : xx 43
Születési hely : xx USA, Connecticut, Bridgeport.
Foglalkozás : xx Hivatásos football- játékos: New York Giants irányítója.
Családi állapot : xx Nőtlen.
Vonal : Jocelyn & Owen 3rZvgf4
Tartózkodási hely : xx Általában New York.
Avatár : xx Brad Pitt
Csatlakozás : 2015. Jul. 21.
Gif2 : Jocelyn & Owen Tumblr_inline_nqsizzspy11ro4fjb_500

Jocelyn & Owen Empty



Re: Jocelyn & Owen   Szer. Dec. 09, 2015 1:35 am


Honey, honey, honey ♥
Jocelyn & Owen
xxx
I love you.
A hogy siettem a rendőrkapitányságra, egyre inkább rémisztő képek jelentek meg lelki szemeim előtt. És mindegyikben a lányom játszotta a főszerepet, vagy sokkal inkább a lányom ártatlansága, és az a hülye kölyök. Nem tudom Jocelyn hova tette az eszét, amikor tudom, hogy van sütnivalója bőven. És igen, azzal is teljesen tisztában vagyok, hogy a lányom az anyjától örökölte az eszét, mégis,aggódom, határozottan aggódom. Az anyja kurva sokat melózik, nem mindig tud otthon lenni, és eddig volt, hogy éjszakára, vagy másnapig is egyedül lehetett hagyni Beckyt, de most azért más a helyzet. A legokosabb lány is elcsábul, egy huszonéves sráctól, főleg ha az illető focista, ás úgy rajong a fociért, mint a lányom. Kissé hihetetlen a számomra, hogyan képes legalább annyira szeretni, imádni a football-t, mint jó magam. Ezt a szeretetet viszont tőlem örökölte, talán még nálam is jobban. Tisztában vagyok azzal, hogy két szerelem létezik az életében, az első a foci, a második pedig minden vágya, hogy újságíró legyen. És tehetséges, legalább olyan jó focista lenne belőle, mint az apjából, már ha lányok játszhatnának, és tudom, hogy miattunk, a szüleink miatt nem próbálkozik meg hivatalosan, mert félünk, hogy valami baja esne, és nem éppen valami lányos dolog. Tudom azt is, hogy ő sokkal jobban szeret inkább fiúsabb dolgokat csinálni, mint ilyen pláza cicásokat. Azt hiszem azokat úgy hívják akik játsszák a fejüket, agyon vannak szoláriumozva, és úgy tudom túl könnyen teszik szét a lábukat. Tisztában vagyok azzal, hogy a kislányomat nem érdeklik az ilyen dolgok, hogy ő imád tanulni, és nagyon is jó tanuló, mégis, ha bekerül egy srác a képbe akkor az mindent megváltoztat. Főleg ha egy ilyen. Tudom miről beszélek, elvégre én is ilyen voltam, minden focista egyenlő, hiába mondják, hogy nem, ugyan már, ez hülyeség. És, a fiúk közül a focisták a legparasztabbak, ezzel is teljes mértékben tisztában vagyok. Szóval,ha el kell jönnie az egyetlen lányom első barátjának az ideje, hát legyen, mármint egyszer el kell jönnie, úgy is nem sokára tizenhét lesz. De az száz százalék, hogy ha választhatok, sőt nem is fogom engedni, az biztos, hogy egy focista sem környékezheti meg a kislányomat, adjon elő bármilyen szomorú történetet, és lehet, hogy Joyce-t meg Beckyt meghatja ezzel, de én kőszívű vagyok, ha a családomról van szó. A majdnem háromnegyed órára lévő utat sikerült megtennem majdnem húsz perc alatt a kocsimmal, lehet meg is büntettek, és legalább húsz szél cigit füstöltem el vezetés közben. Szó szerint tajtékoztam a dühtől, nem is értem hogyan képzelték, és... miért csaptak be. Főleg Joyce, na meg hogyan a fenébe lehetséges az, hogy a tinédzserlányunk kér valamit tőle, és egyből rábólint. Arról nem is beszélve, hogy egész napra csak kettesben vannak a házban. Szó szerint megjelenik lelki szemeim előtt, hogy a fickó mit művelhet szegény drágámmal. Mire a főkapitányság előtt leparkolom a kocsimat már teljesen be vagyok pánikolva.
Mérgesen lököm be Jocelyn irodájának ajtaját, ahogy belépek és elindulok asztala felé öblös léptekkel, többen, konkrétan mindenki felkapja a fejét és ránk irányítja tekintetüket. Igazából fel sem tűnik, híres focistaként megszoktam, hogy megbámulnak, ez sem más eset. Meg most igazából nem is érdekelnek, a legkevésbé sem, ellentétben gyermekem anyjával...
-nyugodjak meg? Jocelyn, hogy mondhatod, hogy nyugodjak meg?- sziszegem elfúlt hangon ahogy megkerüli az asztalt, majd a karom után kapva elkezd ráncigálni a kávézó felé, hagyom magam, hiszen ez csak kettőnkre tartozik, egyrészről. És amúgy sem csíptem soha a drámázást, meg a lehetőségeket a pletykálkodásra, na nem mintha ez valami olyan hely lenne, de sosem tudni.
Mikor megkér, hogy üljek le, először dacosan, még mindig mérgesen pillantok rá, majd kieresztem a mellkasomban rekedt levegőt, és szót fogadva neki, megkerülöm a kicsi dohányzóasztalt, hogy helyet foglaljak a kanapé jobb oldalán.
-Mi az, hogy nem vagy hajlandó? Addig képtelen vagyok higgadt maradni, míg tudom, hogy a tejfölösszájú, bárgyú vigyorú, barom ott van, a házamban... a házadban, a tizenhét éves lányunk közelében. Valószínűleg most is kettesben, Mikor akartátok közölni?- sziszegem mérgesen ahogy végig pillantok rajta. Pár pillanatig némán figyelem a nőt, ahogy felteszi a kávét, íriszem elidőznek formás mellein, gömbölyded fenekén, mikor nem veszi észre. Ez a nő mindent tud róla, hogy szeretem a kávét, m
ahogy rám pillant már tudja hogy mire gondolok, vagy mit érzek, nyitott könyv vagyunk a másik számára. Határozottan ez a nő az igazi, az egyetlen az életemben és az is marad. Még sem tudtunk együtt maradni annak idején valamiért. Akkoriban jobban szerettem a foxit, mindketten munkamániások voltunk-vagyunk, talán ez volt a fő probléma.
Elveszem a cigarettát, meggyújtom, majd jólesőn szippantok a mérgező szálból, és csak utána válaszolok.
-Óh, szegény úgy sajnálom, de nem vagyunk hajléktalanszálló, biztos van valami rokona aki befogadná, miért kellett neked? Nem aggódsz Bex miatt? Mi van ha megerőszakolja, hmm? - vágom a képébe. Hihetetlen, hogy mennyire makacs most ebben az ügyben. Becky sem hallgatott rám amikor elviharoztam onnan, és... most Joyce sem. Inkább veszek a lányomnak egy kutyát, az nem tudja megszexelni. Legalább.
-nem foglak kiüldözni a kanapéra az ágyadból,- szisszenek fel hirtelen, bár szívesen bújnék be az ágyába. Vele együtt. Természetesen. De azt hiszem ez nem az a pillanat amikor közölnöm kellene ezt vele, de azt hiszem ezzel a hölgy is teljes mértékben tisztában van.
-Ez most komoly? Igen, magamból indulok ki, ezért tudom jól, hogy minden focista egy szexmániás idióta. Éppen ezért nem akarok egy kanos seggfejt a lányom közelében, még csak az esélyét sem, hogy hozzá érhessen egy ujjal is! Most miért én vagyok a szörnyeteg amikor csak Bex-et akarom védeni?- mondom neki gyönyörű íriszeibe pillantva, de ekkor felrémlik egy képtelen ötlet. Ujjaim felkarjába vésődnek ahogy felső testét az enyémnek rántom.
-vagy nem is a kislányomra pályázik, ha nem rád?!- arcom veszélyesen közel került az övéhez,- ha egy ujjal is hozzád ért akkor is kifilézem és gondoskodom róla, hogy többet ne tudja élvezni a szexet,- leheletem perzseli Joyce arcát ajkait. Határozottan féltékeny lettem még a gondolattól is, nem hiába nincs férfi az életében. Gondoskodtam róla magam.

Készítette Hector
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
The monsters among us


Jocelyn & Owen Empty



Re: Jocelyn & Owen   


Vissza az elejére Go down
 
Jocelyn & Owen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
▲ WORSENING SOULS :: 04. Northeastern United States
A játéktér fő helyszínei
 :: New York városa :: Közterületek és egyéb helyszínek :: New York-i Rendőr-főkapitányság
-