Lépj közelebb
Nem harapunk nagyot
• • • • • • • • • • •
Ádáz harcok dúlnak a békés élet színfalai mögött. Hosszú évszázadokon átívelő harcok, melyeket nem mi vívunk, nem emberek emberekkel. Nem anyagi javakért, ásványkincsekért, szabad területekért, tiszta vízért, hatalomért. Egyszerű halandóknak álcázott emberfeletti lények mindennapos, vérgőzös küzdelme ez, melynek tudtunk nélkül mi magunk vagyunk hús-vér díjai. Némelyek számára az ereinkben futó életesszencia, a fizikai testünk szolgáltatta táplálékforrás, míg másoknak a lelkünk,a benne fodrozódó érzelemhullámok jelentik a zsákmányt. Fiatalságodra, ártatlanságodra, erényeidre, bűneidre éheznek, lerágnak, lenyúznak rólad mindent behabzsolnak, felfalnak, kiszürcsölnek, elemésztenek.Itt sosem lehetsz biztonságban. Ha bátornak hiszed magad, lépj közelebb és engedd, hogy körülvegyen a Sötétség.
• • • • • • • • • • •
Karakternév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Suttogó hangok
Az utolsó posztok

•• Another way out ••
Vas. Szept. 11, 2016 11:35 pm
Adam Terach
•• Hell Or Heaven ••
Szer. Szept. 07, 2016 7:35 pm
Vendég
•• Avatarfoglalás ••
Pént. Május 27, 2016 9:05 pm
Alexander Warlow
•• Riggins bár ••
Vas. Feb. 21, 2016 11:12 pm
Marilyn Scarlett Revedune
•• Riggon's Bar ••
Szomb. Feb. 13, 2016 7:18 pm
Marilyn Scarlett Revedune
Pént. Jan. 29, 2016 7:04 am
Vendég
•• Skulduggery ••
Hétf. Jan. 04, 2016 4:57 pm
Vendég
•• Jocelyn & Owen ••
Szer. Dec. 09, 2015 1:35 am
Owen N. Woods
Szomb. Nov. 28, 2015 7:15 pm
Vendég
Kedd Nov. 10, 2015 7:41 pm
Vendég
Chatbox fal
Beszélgess és üzenj
Visszhangzó léptek
Az oldalon tartózkodók

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (26 fő) Kedd Júl. 07, 2015 4:38 pm-kor volt itt.
Fórum
Fajok nyilvántartója
az oldal statisztikája
Faj
Férfi
•• Angyal
1
1
•• Nephilim
0
3
•• Démon
0
3
•• Scarba
1
1
•• Succubus
1
0
•• Vérmacska
5
1
•• Lycan
0
5
•• Vérbestia
1
0
•• Wicca
4
2
•• Vámpír
0
7
•• Dhámpír
4
0
•• Halandó
8
3
•• Jáger
7
5
•• Spiritiszta
2
0

Megosztás
 

 Bargaining with the Devil


Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jáger
You don't have to be afraid
Isabella A. Russel
Isabella A. Russel
The monsters among us

Második avatárkép : Bargaining with the Devil Alona_23
Gif : The monsters among us

Titulus : xx Miss Hunter
Idézet : Az emberek úgy akarják tönkre vágni mások életét, hogy hazudnak nekik. De ha igazán tönkre akarsz tenni valakit, mondj igazat! Nem az számít, hogy ki halt meg. Ha az emberek szeretik egymást és az egyik egyszer eltűnik, a távolság fáj. És a távolság ugyanaz, akárki halt is meg.
Faj : xx Jager
Posztok száma : 13
User neve : xx K.
Speciális képesség : xx Pirokinézis.
Rang : xx Tanonc.
Kor : xx 20
Születési hely : xx USA, Texas, College Station
Foglalkozás : xx Pultos
Családi állapot : xx Single
Vonal : Bargaining with the Devil 3rZvgf4
Tartózkodási hely : xx Kierran mellett.
Avatár : Alona Tal
Csatlakozás : 2015. Jul. 09.
Gif2 : Bargaining with the Devil Tumblr_mbhxpde0nD1qb1uce

Bargaining with the Devil Empty



Bargaining with the Devil   Szer. Szept. 23, 2015 3:11 am


Bargaining with the Devil
William & Isabella
xxx
*_* :blussh:
Kétségbe vagyok esve, azt hiszem ezzel magyarázható az a lépés amire elszánom magam. Le kell győznöm az ellenszenvem, az undort. Segítenem kell Kierran-on, kerüljön amibe kerül, ki kell szedetnem valahogy, valakivel azt a szart ami benne van. Valamit tennem kell, nem ücsöröghetek a seggemen, míg teljesen felemészti az a valami. Elvégre még sem hagyhatom, hogy egy démon élősködjön a tanárom testében. Persze, tudom, hogy többről van szó. Sokkal többet jelent nekem, mint amennyit szabadna, ezzel tisztában vagyok, de ez csak az én titkom. Nem fogom hagyni, nem fogom végig nézni ahogy a démon őt is tönkre teszi mint a szüleimet. Sokat töprengtem azon, hogy hogyan tudnék segíteni, mert be kellett látnom, hogy az hogy egész nap Kierran mellett ülök és szorongatom a kezét, részvétet nyújt... talán, de nem fogok segíteni rajta. Viszont egyedül sem akartam hagyni, nagyon rosszul festett, ami azt illeti, még sem bírtam nézni ahogy elveszítem. Apa egyik régi haverját megkértem, hogy néha nézzen rá, és ha valamire szüksége van, vigyen neki. A családunk régi bizalmasa, amikor tíz éve elvesztettem a szüleimet ő vett magához, azért nem ő lett a kiképzőm, mert nagyon nem passzoltunk össze, egyedül csak Kierran tud kordában tartani, és ő az egyetlen személy akire valaha is hallgattam. Nem tudom ő mit szólt ahhoz, hogy néha bébicsőszt eresztettem rá, de egyedül sem fogom hagyni. Ezután nem volt más dolgom, mint kutatni egy wicca után, egy olyan wicca után aki az Ördöggel cimborál, nem mintha lenne különbség az árnywiccák és másik fajtájuk között. De állítólag a fénywiccák a jót képviselik. Nem nagyon hiszek ebben, számomra, mint minden jáger számára a természetfelettit ölni kell. Most nem. Most félre kell tennem az ellenszenvem, a gyűlöletem, a bosszúvágyam. Okosnak kell lennem, nem ösztönből cselekednem. Nem szabad, hogy az indulataim elragadjanak, ezzel tisztában voltam. Három napon át kutattam, beszéltem emberekkel, míg végre kaptam egy apró kis információt, egy nevet, ki az aki nagyon jó lehet ebben a dologban, úgy hallottam nagyon, tehát ő kellett nekem. Biztos baromi magas lesz az ár, de meg fogja érni, ha kell egyezséget kötök vele, bármit csak Kierran-t mentse meg. Szerencsére megfelelő haverokban nem szenvedtem hiányt, ezért az egyik nagyon jól értett ahhoz, hogy számítógépekbe törjön be, mindegy, hogy valami okmányirodáéba, vagy pedig egy bankiéba, neki nem okozott különösebb problémát. Némi készpénzért cserébe megtudtam, hogy az úriember akire annyira szükségem van éppen Denverben, régi nevén Salemben tartózkodik. Több se kellett nekem, úgy ahogy voltam, egy szürke trikó, dzseki, farmer, acélbetétes bakancs máris útra keltem, még méz színű fürtjeimmel se foglalkoztam, kócosan omlottak a hátamra. Egy válltáskát magamhoz vettem, azonnal felpattantam egy buszra, ami Denverbe tartott. Az oda tartó pár órás úton gondolatban már vagy századszorra zongoráztam, hogy mit is kéne tennem. Először is megtalálni, nyilván. De az lesz a kisebbik problémám, a haverom azt is megtudta, hogy van egy kocsma ahova szívesen beszokott térni ha erre jár, ott fogom legelőször keresni. Aztán nem tudom, hogy hogyan tovább, persze nem állhatok elé, hogy a barátomból űzzön ki egy démont, mert... mert elég nevetséges lenne ugye. Aztán inkább úgy döntöttem, hogy lesz ami lesz alapon majd improvizálok. Mielőtt leszállnék a buszról még megeresztek egy telefont, hogy érdeklődjek Kierran hogy léte felől, és csak utána indulok útnak. A kocsmában megtudtam, hogy ebben a pillanatban éppen a környező erdőt járja. Nem kevés zöld hasúmba került ezt kiderítenem, itt semmi nincsen ingyen, és a lelkemre kötötték, hogy majd még véletlenül se áruljam el, hogy honnan is tudtam meg azt hol találom. Nem tudom mi a francot csinálhat valaki éjszaka egy sötét erdőben, de inkább nem is lennék rá kíváncsi. Lehet szegény mókuskákat és őzgidákat áldozz fel Lucifernek mackóvérben fürödve. Na jó, ezt a jelenetet inkább nem képzelem el mielőtt elkapna a hányinger és kiokádnám az almát amit nem sokkal indulás előtt ettem. Olyan fél óra gyaloglás után sikerül elérnem az erdő szélét, gondolkodás nélkül veszem elő táskámból a pisztolyom és kibiztosítom, sose lehet tudni, fegyverek nélkül még a boltba se indulnék útnak, nem hogy ilyen céllal és egy ilyen sötét erdőbe. Csöndesen lépkedek az avarban, az érzékszerveimet, meg a hatodik érzéket használva, hátha megérzem hol lehet. A teli holdnak köszönhetően nincs korom sötétség, halványan láthat az ember, ha igyekszik. Egyszer csak mocorgást hallok, vagy talán csak morgást, nem tudom, de gyorsan egy vastag bükk törzse mögé rejtőzöm, és onnan figyelem, hogy mit művelhet a férfi, jól látom, hogy férfi, de nem tudom, hogy mit csinálhat, szorosan szorongatom a pisztolyom magam előtt, miközben leskelődök utána, várva a tökéletes pillanatot, hogy lecsaphassak rá, remélem nem vesz észre, mert akkor oda a tökéletes pillanat.

Készítette Hector
Vissza az elejére Go down
Wicca
Pound me the witch drums
William Price-Shadowmoor
William Price-Shadowmoor
The monsters among us

Második avatárkép : Bargaining with the Devil Tumblr_inline_msgullm6981qz4rgp
Gif : The monsters among us

Titulus : Nincs megadva
Idézet : "...A világon egy rakás olyan dolog van, aminek nincsen semmi különösebb oka, nincsen semmi miért, ami történik, az megtörténik magától, aminek pedig véget kell érnie, az biztosan véget is ér, nincs ennél természetesebb..."
Faj : ☣ Árnywicca
Posztok száma : 5
User neve : ☣Anonymus
Speciális képesség :
Rang :
Kor : ☣351
Születési hely : ☣ Anglia
Foglalkozás : ☣ Művészettörténet tanár
Családi állapot : ☣ Rémes
Vonal : Bargaining with the Devil 3rZvgf4
Tartózkodási hely : ☣ Salem és New York
Avatár : ☣ Ian Somerhalder
Csatlakozás : 2015. Sep. 20.
Gif2 : The monsters among us

Bargaining with the Devil Empty



Re: Bargaining with the Devil   Szer. Szept. 23, 2015 12:33 pm


Isabella & William
"Bargaining with the Devil"




Sötét alakja egyszerű, lidérces látomás a sötét éjszakában s ijesztően határozottnak hat ahogy egy fiatal, kétségbeesetten remegő lycan térdel előtte zihálva, olykor vért hörögve. Annak arany színű szeme félelemről és ijedtségről árulkodik, mintha fogalma se lenne arról, hogy mi a fenét keres a sötét erdőben melynek ezüstöt derengést ad az égen ragyogó telihold. És talán itt van a következő értetlenséget okozó tényező... ha telihold van, miért nem változik át? Látszólag vergődik s komoly fájdalmakkal küzd, de ez se hatja meg a férfit aki mellkasán karba tett kezekkel ácsorog s tartja szemmel áldozatát. Soha nem volt oda a vérfarkasokért, mindig talál bennük valamit amitől legszívesebben tökön szúrná saját magát és visszavonulót fúj, hogy ne kelljen a társaságukban lenni főleg nem akkor, ha a kelleténél is rosszabb passzban van ő vagy az adott farkas. Talán a zabolázatlanságuk, a haragjuk és a világ gyűlölete... mert tudják, hogy emberek is lehetnének. Valakik, akik nem fulladnak bele abba a végtelen haragba és erőbe ami egyik pillanatról a másikra zuhant a nyakukba, melyben fuldokolnak. És persze ott van az is, hogy azt hiszik, erősebbek mindennél és mindenkinél így képesek nekimenni még egy ezer éves vámpírnak is... legnagyobb hibájuk és talán az utolsó hibájuk is.
Jelen pillanatban a fiatal bolhás szurkálódó és lábszárharapdáló hangulatban volt, nem véletlen, hogy Will jobbnak látta ha megmutatja neki, hogy ki is a nagyfiú a környéken jelen pillanatban, mert, hogy nem a farkas az is biztos. Ettől függetlenül lát benne valamit, ami gyanakvásra ad okot. Nem lehet azt mondani, hogy megérintette volna azt a jégveremre hasonlító szívét, mert ha valaki, akkor ő képtelen az együttérzésre. Viszont felkeltette az érdeklődését néhány órával ez előtt az esetlensége és kétségbeesése. Mintha szerencsétlen korcs tartott volna az átváltozástól, mintha nem is akarta volna azt. Teljesen megérti, ám ahelyett, hogy segített volna neki, hogy gyorsabban megtörténjen, inkább átok ráolvasással próbálja még most is elérni azt, hogy ellen álljon neki. Ha ezt megugorja és a hatalmas fájdalmak ellenére áttud változni, akkor mindketten győztek. Will azért, mert megint taníthatott valamit ami persze maga után vonja a kérdést, hogy "valóban olyan rossz, mint amilyennek tartják?". A fiatal farkas pedig azért, mert ezek után könnyebben fog menni az alakváltás. Nem lesz olyan fájdalmas, nem fog kétségbeesetten ragaszkodni az emberi mi voltjához minden telihold alkalmával így könnyebben tudja venni az akadályokat.
Hangos nyüszítés szakad fel belőle, mire Will csak megforgatja a szemét és hangos sóhajjal megrázza a fejét.
- Édes Istenem. Ne nyüszíts már itt, mint valami hülye kölyökkutya. Harcolj! Küzdj! Az ha sipákolsz nem lesz jobb - hangjában nincs semmi együttérzés, semmi empátia vagy nyomokban csipetnyi kedvesség. Reszelősen, haragosan és fenyítően cseng ahogy utat tör magának a fák sűrűjében ezzel körbejárva az egész erdőt. Olykor felfedez egy kis mocorgást a távolban, rezzenéseket és csörgéseket amit az állatok éjszakai életének tud be. Bízik abban, hogy nem kell még több fiatal szerencsétlenséget istápolgatnia, különben felfogja akasztani magát valamelyik fára.
Ekkor viszont a háttérből furcsa energiák áramlására kapja fel a fejét, viszont nem adja ennek jelét, a végén még meghúzzák azt a biztosító billentyűt. Helyette a továbbiakban is csak a farkasra koncentrál, akinek végtagjai elkezdenek megtörni, karjai kicsavarodnak. Fülsiketítő hangosan ropog minden egyes csontja, másoknak talán még a gyomra is felfordulna a hanghatásoknak köszönhetően, őt viszont megedzette már az elmúlt több mint kétszáz év, szóval van mibe kapaszkodni. Bár azt is lehet mondani, hogy teljesen hidegen hagyja, hisz nem tud együtt érezni... képtelen rá.
- Előbújsz még ma onnan, vagy sokáig kell a hátamon éreznem a tekinteted? - fordítja profilba a fejét, hogy rálátása legyen végre a szőkére, ki egy fa árnyékában bújt meg, kezében egy pisztollyal. Lehet, hogy eddig nem mutatta, de tisztában van azzal, hogy itt van mióta csak megérkezett.
Nem áll szándékában bántani, viszont jó úton halad afelé, hogy komolyan feldühítse a Wiccát, aki talán ilyenkor a legveszélyesebb. Nem jelent semmit, hogy a farkas előtte vonaglik, több felé is tud koncentrálni még annak ellenére is, hogy férfi akik híresek arra, hogy csak egy valami van amivel foglalkozni tudnak.  
Egészen világos kék szeme megvillan a hold ezüst derengésében s immáron úgy fordul, hogy ne csak a farkast, de a lányt is lássa.




• • •Zene: Burn It To The Ground • • •Ruha: Ma
Vissza az elejére Go down
 
Bargaining with the Devil
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
▲ WORSENING SOULS :: 04. Northeastern United States
A játéktér fő helyszínei
 :: Danvers (Salem) városa :: Közterületek és egyéb helyszínek
-